Par mums

Mēs.

Pēc nesteidzīgas un emocijām pilnas pastaigas gar jūras krastu, garšīga un sātīga maltīte pie mums ir  kļuvusi par tradīciju daudziem mūsu viesiem. Mūsu ēdienkartē atrodami daudzveidīgi gaļas un zivju ēdieni, vasaras sezonā tiek gatavoti arī ēdieni uz īsta kokogļu grilla, lieliski deserti, plaša dzērienu un vīnu karte, kā arī ērtā atrašanās vieta, pašā Jomas ielas sirdī , tas viss ir padarījis Cafe 53 par populāru un iecienītu tikšanās vietu.

Par mums.

Savu darbību mēs uzsākām 1997. gadā, kā neliela picērija. 2002. gadā, mēs rekonstruējām ēkas pirmo stāvu. Arī ēdienkarte guva pozitīvas pārmaiņas un tika dažādota ar internacionāliem ēdieniem visām gaumēm. 
2010. gadā izremontētais otrais stāvs un izveidotā zāle, deva iespēju arī tur uzņemt viesus, rīkot slēgtos vakarus un banketus.

Vieta kur tikties….

Pirmā stāva zālē ir 56 sēdvietas. Jau no agra pavasara mēs izvietojam 15 galdiņus uz Jomas ielas, kas noteikti ir vieta, kur ieturēt brīnišķīgas brokastis! Skaisti iekārtotais vasaras dārzs, ar nojumi, daudzajiem ziediem un ūdens strūklaku, ir kļuvis par populāru vietu atpūtai mūsu viesiem. Šeit izvietoti 30 galdiņi (12 nesmēķētāju un 18 smēķētāju). Otrais stāvs ar 7 galdiņiem (38 sēdvietas), mājīgu cigāru istabu, un atsevišķu dāmu un kungu istabu, ir guvis popularitāti mūsu klientu vidū, kurus mēs vienmēr esam priecīgi redzēt!